You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

ПРО КОМПАНІЮ

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» було створено 17 грудня 2015 року, а з 10 травня 2016 року компанія-виробник «МІТСУБІШІ МОТОРС КОРПОРЕЙШН» (MMC) призначила ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА»  офіційним Дистриб’ютором автомобілів ТМ «Mitsubishi» в Україні. 

«МІТСУБІШІ МОТОРС КОРПОРЕЙШН» [MITSUBISHI MOTORS CORPORATION] або «ММС» заснована та діє відповідно до законодавства Японії, зареєстрована за адресою: 33-8, Шіба 5-чьоме, Мінато-ку, Токіо, 108-8410, Японія (33-8, Shiba 5-chome, Minato-ku, Tokyo, 108-8410, Японія)

До вказаної дати функції офіційного Дистриб’ютора здійснювало Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ - НІКО», досвід якого у вказаному статусі нараховує більше десяти років.

Відповідна зміна Дистриб’ютора була зумовлена оптимізацією бізнес-процесів виробника та орієнтуванням на Український ринок, що в свою чергу зумовило входження на ринок України компанії, яка на 60 % належить головній компанії корпорації Mitsubishi – компанії Mitsubishi Corporation. 

Mitsubishi Motors Corporation (ММС) — транснаціональна автомобілебудівна компанія, що входить в групу ТМ «Mitsubishi».  Головними напрямами діяльності ММС є:

- розробка, проектування, виробництво, монтаж, продаж та покупка, імпорт та інші операції, що пов'язані з автомобілями та їх складовими частинами;

- продаж вимірювального обладнання;

- робота в якості страхових агентів відповідно до законодавства, що стосуються страхування майна від збитку та відшкодування самих збитків;

- фінансування бізнесу.

Основними акціонерами ММС є компанії Mitsubishi Heavy Industries, Ltd., Mitsubishi Corporation, MHI Automotive Capital LLC 1, The Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, Ltd. та інші. З жовтня 2016 року компанія стала членом альянсу Renault-Nissan. Продукти ММС продаються більш ніж в 160 країнах світу. 

Один із основних акціонерів ММС – Mitsubishi Corporation (MC) – це глобальна бізнес-структура, що розвиває різні вектори роботи та працює на перетині індустрій, що включають в себе фінанси, енергетику, машинобудування, хімічну промисловість, харчову індустрію та захист навколишнього середовища. Основні завдання МС на даний час виходять далеко за межі традиційних торгових операцій, оскільки компанія диверсифікує роботу, починаючи від збагачення корисних копалин до інвестування у будівництво, розвиток інфраструктури, фінансові продукти та виробництво товарів. 

Mitsubishi Corporation має більше 200 представництв у 90 країнах світу і мережу з більше ніж 600 компаніями, що надають роботу близько 65 000 людям по всьому світу. 


Основними видами діяльності Дистриб’ютора є оптова та роздрібна торгівля автомобілями та запчастинами до них, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА» орієнтоване на постійне підвищення рівня задоволеності існуючих та потенційних споживачів автомобілів ТМ «Mitsubishi», надає споживачам повний комплекс послуг з придбання автомобілів та післяпродажного обслуговування, а також супутніх фінансових послуг. 

Завданнями Дистриб’ютора є забезпечення населення України якісним, економічним, екологічним та інноваційним продуктом, яким є автомобілі Mitsubishi.

Основними принципами діяльності Дистриб’ютора є клієнт орієнтованість, збереження балансу інтересів клієнтів, працівників і компанії, соціальної та екологічної відповідальності, забезпечення високих стандартів ведення бізнесу та філософії групи компаній Mitsubishi у світі.

Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» — забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, ТМ «Mitsubishi», надавати якісне гарантійне та постгарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок та наявності складу оригінальних запчастин та аксесуарів. 

Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, які на даний момент налічують 27 автосалонів у всіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території  республіки Молдова. 

Генеральний директор Нішіно Кейсуке

"Ем Ем Сі Україна"

Офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні

04070, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №4
бізнес-центр "ДНІПРО-ПЛАЗА", 3 поверх

м Київ, Україна

Інформаційна лінія:

0-800-50-03-50 (Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів)

Тел. +38 (044) 205-33-55
Факс: +38 (044) 205-33-77
info@mmcu.com.ua

З питань придбання автомобіля, запасних частин, сервісного обслуговування, будь ласка, звертайтеся до найближчого дилерського центру.
загрузка карты...
Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-