ECLIPSE CROSS 2021: ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО МІСЬКОГО КРОСОВЕРА ВІД MITSUBISHI MOTORS

buttons.will share

Всеукраїнська презентація нового Mitsubishi Eclipse Cross пройде 27 квітня, о 12.00, на офіційному YouTube-каналі Mitsubishi Motors в Україні. Запрошуємо переглянути презентацію.

ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОГО MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

Всеукраїнська прем'єра

Сміливо виходьте за рамки повсякденності! Саме так можна охарактеризувати місію нового Eclipse Cross. Презентацію створили в форматі, який максимально розкриє сильні сторони продукту нового рівня: його динаміку, технологічність і неймовірно привабливий стиль. Глядача перенесуть у віртуальне конструкторське бюро корпорації Mitsubishi Motors, де ведучий в компанії милої цифрової асистентки Міцу розкажуть про інновації та фірмові технології оновленої моделі. Серед них - нова стильна зовнішність, збільшені довжина кузова і багажник, поновлення в інтер'єрі салону, провідні системи безпеки і «розумна» система повного приводу S-AWC з системою контролю вектору тяги, а також разом з 1,5-літровим турбованим двигуном буде пропонуватися ще один - 2,0-літровий атмосферний.

Під час онлайн-презентації будуть озвучені комплектації, доступні до продажу, а після презентації офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi, компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна», оголосить ціни на кросовер.

Інформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»
Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні. Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» - забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічує 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.

Дізнатися більше про новий Eclipse Cross
menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital